Fentimans

domácí limonáda

 

Produkty

Posted by administrator

Botanically Brewed Beverages – přírodní limonády

Přestože raději naše produkty nazýváme jako Botanicky vařené nápoje, to pro svou jedinečnou recepturu, jsou klasifikovány jako sodovky nebo nealkoholické nápoje. Přesto že přirozeně fermentované obsahují méně než 1/2% alkoholu, mohou je uživat spotřebitelé všech věkových kategorií.

Ginger Beer 275 ml

ZÁZVOROVÁ LIMONÁDA

Na rozdíl od jiných takzvaných zázvorových limonád náš proces začíná fermentací nejjemnějších kořenů čínského zázvoru. To zaručuje dlouhou cestu k zázvorové „pálence“, kterou každá lahev obsahuje. Tento přírodní a náš nejznámější produkt vyráběný podle tradice osvědčené časem a používající nejjemnější kořeny čínského zázvoru se těší stoupající oblibě po celém světě. Máte-li rádi zázvor, budete milovat naši zázvorovou limonádu!

„Opravdu vynikající, pěkně nakopne“ – The Guardian

Shandy 275 ml

PIVO S LIMONÁDOU


Prvotřídní chmel a slad se vaří a kvasí dříve, než se přidá přírodní citronová šťáva, což pak vytvoří plně tělnatou Britskou sodu, která obsahuje 70 % piva. Tady se neskrblí. Na zdraví !

„Takové, jak pivo s limonádou má být“ – BBC Good Food

Curiosity Cola 275 ml

RARITNÍ KOLA

CHERRYTREE COLA 275 ml

Pojem „nejnovější nápoj“ pro raritní kolu je tak trochu protimluvem, pokud zvážíme tradice firmy Fentiman. Koly pocházely původně od lékárníků a nesly znaky elixírů zlepšujících zdraví. Zákony nyní znemožňují, aby výrobci zdůrazňovali léčivé vlastnosti svých výrobků, ale věřte že naše kola je skutečnou raritou, protože užívá i extrakty z rostlin catuaba a guaraná. Hledáte stimulační recept na ingredience? Plně tělnatou kolu, která je raritně posilující? Chcete vědět víc?

„Nejlepší kola na světě“ – The Independent

Mandarin and Seville Orange Jigger 275 ml

HLT Z MANDARINEK A SEVILLSKÝCH POMERANČŮ

„Hlt“ je starý anglický termín pro dobrou míru, který užíváme pro kombinaci šťávy ze tří mandarinek a příchuti sevillských pomerančů v každé lahvi. Přidané rostlinné látky jako rozrazil, jalovcový výtažek a fermentovaný zázvor přispívají ke stimulaci vašich smyslů. Osvěžení, jak má být!

„Naprosto báječné“ – The Financial Times

Victorian Lemonade 275 ml

VIKTORIÁNSKÁ LIMONÁDA

Pro skutečné osvěžení nejlépe padne čistá citronová šťáva. Stimulující kombinace hladké rostlinné podstaty a suše ostré šťávy z jednoho a půl citronu v každé láhvi dává tomuto naprosto přírodnímu nápoji jedinečnou chuť a činí ho nezapomenutelným. Pro představu tradiční mlhovité limonády stačí dodat, že se výrobek pyšní cenou BBC Good Food Award (cena pro dobré potraviny). Pijte, jak je, nebo smíchaný s Pimms – je to vždycky skutečná citronová pomoc!

„Příprava vytváří…delikátní složitý celek“ – Sunday Telegraph

Dandelion & Burdock 275 ml

PAMPELIŠKA A LOPUCH

Silná infuze listů pampelišky a kořene lopuchu oslazená šťávou z hrušek a okořeněná trochou zázvoru a anýzu tvoří vynikající směs v této oblíbené tradiční anglické sodovce. Výtečná!

„Vyhledejte tento tmavý a lehce kořeněný fizz (šumivý nápoj)“ – Daily Mail