Fentimans

domácí limonáda

 

NOVINKY

Posted by administrator

GIN & TONIC

Popsán jako „first premium cocktail“ v kategorii RTS, 6.5% abv nápoj přichází ve výrazné skleněné láhvi Fentimans.

Oceněný BLOOM London Dry Gin spojil své síly s uznávaným Fentimans kombinující své zkušenosti míchání a získávání nejlepších bylin z celého světa k vytvoření perfektního koktejlu Gin & Tonic.

Představován v klasické zakřivené skleněné láhvi Fentimans, vychutnejte chuť jemné a květinové BLOOM London Dry Ginu se specifickými tóny bylin a kořenů rostlin botanicky vařeného toniku Fentimans.

Bloom

Využívající více než 250 let zkušeností destilace, vytvořil mistr lihovarník BLOOMu, Joanne Moore, delikátní London Dry Gin za pomoci výběru unikátních přírodních rostlin inspirován proslulými anglickými venkovskými zahradami, včetně zimoleze, pomela a heřmánku. Zimolez dodává sladkost kandovaného ovoce vyváženou citrusovým aroma pomela, heřmánek dodává měkkost květinových tónů pro vytvoření lehčího zážitku při pití ginu.

Fentimans

Založen v roce 1905, Fentimans pokračuje s prosazováním své jedno století staré pivovarnické metody pro vytvoření vyhlášeného Fentimans toniku. Bohatý na jalovec, dřevnaté vůně a výrazné rysy chininu – tím vším tonik Fentimans dokonale doplňuje květinové tóny BLOOM London Dry Gin.

Tento premiový Gin &Tonik jsou ideální pro vaše pikniky, festivaly, open-air kina, ochlazení na pláži nebo pro grilování. Nebo pro vaši kancelář.